Řadový dům 5+kk s garáží

ŘADOVÝ DŮM 5+KK S GARÁŽÍ

Tuto novostavbu rodinného domu v rezidenci Bella Vita Lavičky si zamilujete hned při první návštěvě.

Dominantou rodinného domu v přízemí je slunný jihovýchodně orientovaný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Prakticky řešená kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči Vás ihned vyzve k přípravě oběda pro Vaši rodinu. Interiér je promyšlen do nejmenšího detailu. V koupelně je sprchový kout a toaleta. Úložné prostory, místo pro pračku a sušičku jsou důmyslně vyřešeny v komoře. Z chodby je vstup do garáže. V prvním patře navazují z chodby ze schodiště dva dětské pokoje, ložnice se šatnou, pracovna a druhá koupelna s toaletou a krásnou volně stojící vanou.

Jedná se o novostavbu z roku 2020 ve vyšším standardu. Majitelé při výstavbě i zařizování domu kladli důraz na kvalitu, funkčnost i design. Tento rodinný dům je velmi pěkný, prostorný a moderně vybavený. Objekt je koncipován jako energeticky úsporná stavba v třídě B (energetický štítek se připravuje, brzy doložím). V domě je zabudovaný zabezpečovací systém Jablotron, datový server a optická přípojka, dálkově ovládané topení přes telefon, stínící žaluzie. Zahrada naplánována a realizovaná zahradním architektem, automatický zavlažovací systém pro stále zelený trávník bez údržby.

Dispozice krajového řadového domu je 5+kk s garáží, předzahrádkou s dalším parkovacím místem, zahradou a terasou směrovanou na jihovýchod. Dům je o podlahové ploše 162,4 m2, plocha zahrady 417 m2.

Velmi příjemná lokalita s dostatkem zeleně, soukromí a kompletní občanskou vybaveností v nejbližším okolí a dostatkem pracovních příležitostí. V blízkosti rodinného domu najdete základní školu, školku. Obec Lavičky disponuje obchodem, hospodou, sportovním a dětským hřištěm.

Foceno v zimním období, proto přikládám i letní fotky zahrady a posezení za domem, kdy byly květiny, stromky a keře pěkně rozkvetlé.

Těšíme se na Vás na osobní schůzce. S financováním rádi pomůžeme.